II edycja "Mistrzów Programowania" i "Mistrzów Grafiki"!!

Witaj szkoło! Czas na nowe kursy!!!

Wakacje dobiegły końca, czas wrócić do nauki i zadbać o swoją przyszłość. Narodowy Instytut Kształcenia powraca z nowymi kursami komputerowymi dla dzieci i młodzieży. Zachęcamy do wzięcia udziału w drugiej edycji „Mistrzów Programowania” oraz „Mistrzów Grafiki”. Semestr trwać będzie od października do końca czerwca, warto podkreślić, że na terenie Sanoka to jedyny taki projekt skierowany do dzieci i młodzieży.  
 
„Mistrzowie  Programowania”
Zajęcia podzielone są na dwie grupy zaawansowania:
Grupa I poziom podstawowy: Programowanie w Scratch
Grupa II poziom zaawansowany: Nauka programowania w języku Python
Zajęcia odbywają się raz w tygodniu w każdą środę w siedzibie Narodowego Instytut Kształcenia. Nauka programowania pozwala rozwijać kreatywne myślenie, doskonalić umiejętności analityczne i nadążać za postępem techniki. W dzisiejszej dobie zaawansowanej techniki informatycznej umiejętność programowania to nie tylko domena informatyków, ale wszystkich którzy chcą funkcjonować w nowoczesnym świecie.
 
„Mistrzowie  Grafiki”
Zajęcia podzielone są na dwie grupy zaawansowania:
Grupa I poziom podstawowy
Grupa II poziom zaawansowany
 
Zajęcia odbywają się raz w tygodniu w każdy poniedziałek w siedzibie Narodowego Instytut Kształcenia. Dzięki zajęciom uczestnicy nauczą się wykorzystywać komputer do tworzenia pięknych kompozycji i obrazów, które na początku są elementem zabawy, ale z biegiem czasu stają się bardzo potrzebną umiejętnością. Zajęcia z grafiki to czas w którym dziecko nabierze  wrażliwości plastycznej, nauczy się zasad kompozycji i nabędzie umiejętności, które z pewnością przydadzą się w przyszłości. Dzieci nauczą się podstawowych funkcji, stosowania narzędzi graficznych, tworzenia i edytowania grafiki i fotografii, wstawiania tekstu.
Zapisy pod tym adresem: https://nink.pl/oferta/mistrzowie_grafiki
 
 
CENA ZA SPOTKANIE TO 50 ZŁ
CENA ZA CAŁY MIESIĄC TO 180 ZŁ
Ilość miejsc ograniczona!!!