Zagrzewamy do nauki razem z PGNiG - edycja III

Zagrzewamy do nauki razem z PGNiG edycja III to innowacyjny program wakacyjny dla dzieci, inspirowany duchem nauki i kreatywności. Organizowany przy współpracy z PGNiG Grupa Orlen, ma na celu zaoferować młodym umysłom różnorodne i inspirujące doświadczenia.

Warsztaty z robotyki wprowadzą dzieci w fascynujący świat nauki i techniki, gdzie będą mogły zbudować i zaprogramować swoje własne roboty. Nauka programowania, zapewni podstawowe umiejętności w tym niezbędnym dziedzinie cyfrowego świata, zachęcając dzieci do rozwoju logicznego myślenia.

Nie zapomnieliśmy też o miłośnikach tańca. Warsztaty taneczne dadzą okazję do wyrażania siebie poprzez ruch, a jednocześnie będą doskonałym sposobem na rozwijanie koordynacji i rytmiki.

Zajęcia z grafiki komputerowej umożliwią młodym artystom wykorzystanie nowoczesnych technologii do tworzenia swoich cyfrowych dzieł, natomiast zajęcia plastyczne, poprzez pracę z różnymi materiałami, będą stymulować kreatywność i wyobraźnię.

"Zagrzewamy do nauki razem z PGNiG" jest nie tylko o edukacji, ale także o zabawie i twórczym odkrywaniu. Zachęcamy do wzięcia udziału i cieszenia się tym, co nauka i sztuka mają do zaoferowania.

Zapisy dostępne tutaj!