Referencje

Zawsze dbamy o to, aby Klienci byli jak najbardziej zadowoleni z naszych usług. Kiedy uczestnicy naszych kursów informują nas, że szkolenie było dla nich przydatnym, przyjemnym i pouczającym doświadczeniem, mamy pewność że dobrze wykonaliśmy swoją pracę.
Poniżej zamieściliśmy opinie i referencje naszych Kursantów.

PASS-POL Sp. z o. o.
„Szkolenie zostało przeprowadzone wsposób profesjonalny i z należytą starannością, zarówno pod względem merytorycznym, jak i organizacyjnym.Z pełną odpowiedzialnością mogę polecić Narodowy Instytut Kształcenia jako Instytucję godną zaufania i doświadczoną w zakresie usługi szkoleniowej...”

Jaromir Wilusz - Dyrektor Generalny

Green Way
"Z wielką przyjemnością wystawiamy referencje Narodowemu Instytutowi Kształcenia, który jest placówka prowadzącą usługi szkoleniowe na bardzo wysokim poziomie merytorycznym i organizacyjnym..."

Agata Czupryna

EDU Consult
"Dziękuje za współpracę z Narodowym Instytutem Kształcenia w realizacji wspólnego przedsięwzięcia szkoleniowego w dniach 9-11.01.2017 pt. "Projektowania w Inventor Professional - poziom zaawansowany [...] Należy podkreślić profesjonalne i rzetelne podejście pracowników Narodowego Instytutu Kształcenia do procesu rekrutacji, organizacji dydaktyki, zaspokojenia potrzeb uczestników szkolenia."

Zbigniew Pospolitak

Kurs Photoshop
„Ukończyłem kurs Photoshopa z którego byłem bardzo zadowolony. Podobał mi się sposób przekazywania treści oraz przygotowanie materiałów dydaktycznych. Zaskoczyło mnie bardzo pozytywnie podejście trenera do przeprowadzanych zajęć. Dostosował tempo do wszystkich uczestników, potrafił być bardzo elastyczny i jednocześnie inspirujący. Teraz praca w Photoshopie nie stanowi dla mnie problemu.”

Adam Kowal

Opiekun Medyczny
Informacje zdobyte na kursie pozwoliły mi zupełnie inaczej spojrzeć na zawód opiekuna medycznego. Dużo mnie nauczyły, czego potrzebują osoby chore i starsze. Szkolenie przebiegało w miłej atmosferze. Zadawałam dużo pytań na które otrzymałam wyczerpujące odpowiedzi i wskazówki. Szkolenie spełniło moje oczekiwania. Zajęcia pokazowe w Domu Pomocy Społecznej przysporzyły mi wiedzy praktycznej w zakresie pracy Opiekuna Medycznego.

Agata Krupa